Pon–Sob 09:00 – 18:00
0552 949 29 30
Slovenščina
Rippa · Mini bager

Mini bager Rippa R350 3,5 tone

Zaprta kabina, naš najzmogljivejši model

  • Razred 3,5 tone
  • Kubota 25 KM
  • Zaprta kabina + klimatska naprava
  • Doseg kopanja 5 m
Pokličite za cenoPonudba po meri samo za vas

Cene pod tržnimi — ponudba še isti dan, dostava po vsej Turčiji.

Močnostni razred
4.000 kg
Obratovalna masa
3,500 kg
Motor
Kubota D1703, 25 KM, 3-valjni, vodno hlajeni dizel
Krmilni sistem
Stransko nameščen pilotni upravljalnik
4.000 kgMočnostni razred
3,500 kgObratovalna masa
Kubota D1703, 25 KM, 3-valjni, vodno hlajeni dizelMotor
Stransko nameščen pilotni upravljalnikKrmilni sistem
Zaprta kabina + klimatska napravaKabina
Kje se uporablja

Uporaba R350 — 3,5 t

01

Infrastruktura in gradnja

02

Globoki izkopi in temelji

03

Krajinsko urejanje in niveliranje

04

Zahtevna dela na gradbišču

Oprema in zasnova

Z R350 — 3,5 t dosežete bistveno več

S pravim nastavkom en sam R350 — 3,5 t opravi na desetine del sam. Tu so izstopajoči združljivi nastavki, ki stroju dodajo moč.

Nastavek hidravlično kladivo
01

Hidravlično kladivo

Hidravlično kladivo za beton, asfalt in skale; nepogrešljivo pri rušenju in infrastrukturnih delih.

Poglej vse nastavke
Nastavek hidravlični zemeljski sveder
02

Sveder (zemeljski)

Hidravlični zemeljski sveder za sajenje dreves, drogove in temeljne jame; svedri različnih premerov.

Poglej vse nastavke
Ozka kopalna žlica 20 cm
03

Žlica 20 cm

Ozka žlica 20 cm za tesne jarke, cevne trase in kabelske poti.

Poglej vse nastavke
Pregled

Ključne lastnosti

R350 je zmogljiv mini bager, zasnovan za profesionalno uporabo, z močnostnim razredom 4.000 kg, obratovalno maso 3.500 kg, vodno hlajenim tričlindrskim dizelskim motorjem Kubota D1703 in obsežno serijsko opremo. Zaprta kabina s klimatsko napravo, upravljanje s pilotnimi upravljalniki, 120-stopinjski zasuk ročice in 120 cm buldožerska lopata zagotavljajo visoko produktivnost v utesnjenih prostorih, pri izkopih, infrastrukturnih projektih in zahtevnih razmerah na gradbišču.

Iščete 3,5-tonski mini bager s kabino? Pri modelu R350 sta zaprta kabina in klimatska naprava serijski, koplje pa do globine 2.927 mm s kopalno silo žlice 22,5 kN. Njegova cena je odvisna od nastavkov in opreme, ki jih izberete, zato jo podamo na zahtevo.

Tehnične specifikacije

Rippa
Močnostni razred4.000 kg
Obratovalna masa3,500 kg
MotorKubota D1703, 25 KM, 3-valjni, vodno hlajeni dizel
Krmilni sistemStransko nameščen pilotni upravljalnik
KabinaZaprta kabina + klimatska naprava
Zasuk ročice120°
Maks. višina kopanja4.295 mm
Maks. višina stresanja2.932 mm
Maks. globina kopanja2.927 mm
Maks. doseg kopanja5.007 mm
Kopalna sila žlice22,5 kN
Poraba goriva1,3 L/h
Širina žlice50 cm
Buldožerska lopata120 cm
Mere stroja2.503 × 1.350 × 2.357 mm

Vrednosti temeljijo na podatkih proizvajalca in se lahko razlikujejo glede na model.

Pred nakupom

Naj vaša odločitev postane jasna

Odločajte se na podlagi dejstev, ne ugibanja. Vse, kar morate vedeti o R350 — 3,5 t, na enem mestu.

Kje deluje

Primerno za infrastrukturo in gradnjo, globoke izkope in temelje, krajinsko urejanje in niveliranje ter podobna dela. Skupaj bomo našli model, ki ustreza vašim potrebam.

Postopek dostave

Hitra dostava modelov na zalogi; varna dostava v vsako provinco Turčije. Dobavni rok potrdimo ob oddaji naročila.

Podpora po prodaji

Dobava rezervnih delov, tehnična podpora in navodila za vzdrževanje. Naša mreža zastopnikov in servisov skrbi, da vaš stroj deluje.

Plačilo in konfiguracija

Prilagodljive možnosti plačila in kombinacije nastavkov nam omogočajo, da stroj prilagodimo vašemu delu.

Pridobite ceno za R350 — 3,5 t še danes

Našo neto ceno takoj sporočimo na WhatsAppu — brez barantanja, brez presenečenj.

Pošlji sporočilo na WhatsAppu